Gunstig Koopje

Deze website wordt vertaald door Google Translate vanuit het Nederlands en kan mogelijks een foute vertaling bevatten.

Christina Schwarz – Onder Het Ijs

4,00

BK 000241

Beschikbaarheid: 1 op voorraad

Artikelnummer: BK 000241 Categorie├źn: ,

Bindwijze : paperback

Jaartal : 2000

Pagina’s : 349

Genre : roman

Verhaal :

Onder het ijs is de razendknap geschreven, pijnlijke ontleding van de menselijke impuls om geliefden te beschermen tegen onheil, tegen de waarheid en soms tegen zichzelf.
Deze indrukwekkende roman verhaalt over de onverbrekelijke banden tussen twee zusjes en de krachten die hen uiteendrijven, over de gevaren van te lang gekoesterde geheimen en de vernederende gevolgen wanneer de waarheid aan het licht komt.
Voor de lezers van Donna Tartt en Nicci French: een onvergetelijke, psychologische en spannende roman over verborgen waarheden. Over twee zusjes, twee baby’s en een donkere nacht.

Staat : in zeer goede staat

Gewicht 0,1 kg
Scroll naar boven