Gunstig Koopje

Deze website wordt vertaald door Google Translate vanuit het Nederlands en kan mogelijks een foute vertaling bevatten.

Lessen in de liefde – Audrey Carlan

4,00

BK 000341

Beschikbaarheid: 1 op voorraad

Artikelnummer: BK 000341 Categorieën: ,

Bindwijze : paperback

Jaartal : 2017

Pagina’s : 335

Genre : roman

Verhaal :

Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl!

Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day

Yoga-instructeur Genevieve Harper is een blonde schoonheid met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Na een tragisch ongeval waarbij haar ouders omkwamen, doet ze haar uiterste best om haar broertje en zusje op te vangen, groot te brengen en geld voor hen te verdienen. Ze is vierentwintig, maar de liefde moet nog maar even wachten, want tijd voor mannen heeft ze niet.Trent Fox staat bekend als een player, zowel op het basketbalveld als daarbuiten. Helaas dreigt zijn carrière als topsporter in gevaar te komen door een blessure. Hij hoopt dat yoga hem kan helpen en meldt zich aan bij yogacentrum Lotus House. Daar ontmoet hij een kleine blondine met prachtige donkere ogen, volle rondingen en lippen gemaakt om te zoenen. Hij weet haar te strikken voor dagelijkse privélessen, maar hoe sensueel hot yoga ook kan zijn, ze blijft professioneel… Of is dat maar schijn?

Staat : in zeer goede staat

info

Gewicht 0,1 kg
Scroll naar boven