Gunstig Koopje

Deze website wordt vertaald door Google Translate vanuit het Nederlands en kan mogelijks een foute vertaling bevatten.

Asterix & Obelix 1 & 2 2xDVD

3,00

DVD 00181

Uitverkocht

Artikelnummer: DVD 00181 Categorieën: , ,

Acteurs : Gérard Depardieu Christian Clavier

Duur : 213minuten

Verhaal :

Asterix & Obelix – Missie Cleopatra: Egypte, onder het bewind van Cleopatra (Monica Bellucci), is onder heerschappij gevallen van het Romeinse rijk. althans, dit beweert Caesar (Alain Chabat). De mooie en trotse Cleopatra laat deze opmerking niet op zich zitten en gaat met hem een weddenschap aan. als het haar lukt om binnen drie maanden een prachtig paleis te bouwen in het midden van de woestijn, zal hij publiekelijk toegeven dat het Egyptische volk het grootste is van alle volkeren. voor deze bijna onmogelijke taak neemt Cleopatra de beste architect van Alexandrië aan, Numérobis (Jamel Debbouze). als hij deze opdracht klaarspeelt, zal ze hem overladen met goud en geschenken. Zo niet; wordt hij voor de krokodillen geworpen. Numérobis roept de hulp in van Asterix & Obelix (Christian Clavier & Gérard Depardieu). Ook hun trouwe vriend, druïde Panoramix (Claude Rich), de brouwer van de onoverwinnelijk makende toverdrank zal zijn steentje bijdragen. Echter haalt Amonbofis (Gérard Darmon), de vaste architect van Cleopatra, alles uit de kast om onze vrienden te dwarsbomen. Iets wat hij uiteraard beter niet kan doen… Beeld: 16×9 Taal: Dolby Digital 2.0 Nederlands en Frans gesproken Ondertiteling: Nederlands Asterix En Obelix Contra Caesar: Het is 50 jaar voor Christus. Onze grote helden Asterix en Obelix (Gerard Depardieu) leven in een klein dorp in Gallië. Het is het enige dorp dat de Romeinen nog niet hebben veroverd. Als Julius Ceasar hoort van het opstandige dorp, roept hij de hulp in van Castrofus (Roberto Benigni). Zal het Asterix en obelix lukken om alle beproevingen te weerstaan en in vrede verder te leven?

Staat : in zeer goede staat

Gewicht 0,1 kg
Scroll naar boven